Nejlepší nákladní vozy a jejich servis

Náhradní díly nákladní automobily

Náhradní díly na nákladní automobily jsou velmi často vyhledávány. Díky tomu, že nákladní vozidla jsou vystavována těžkým nákladům a také dlouhé pracovní době, zcela logicky dochází k jejich poškození či velkému ojetí. Jediným řešením je opravit je pomocí náhradních dílů.

Sortiment náhradních dílů na nákladní vozidla je velmi pestrý. Mezi často prodávané patří produkty od firem WABCO, FTE, HALDEX, BENDIX, KONGSBERG, MAJORSELL a BOSCH. Velmi často můžeme také vídat výrobky od SACHS, VALEO, CONTITECH, DINEX, KONI, FERODO, PAGID, TEXTAR, MANN FILTER a FLEETGUARD.

Ceny náhradních dílů logicky dosahují poměrně vysokých cen na základě daného doplňku. Nejčastěji se jedná o výfuky, tlumiče, brzdy, brzdové kotouče, převodovky, části motoru, ale také o elektroniku a rozvody. Poměrně velké množství náhradních dílů je možné vyhledat také na vrakovištích. Samozřejmě lépe se směřovat na vrakoviště zaměřená na nákladní automobily. Náhradní díly na všechny nákladní automobily najdete bez problémů například na internetových bazarech.

Nacházejí se zde mírně opotřebované či ojeté komponenty, stejně jako zcela nové. Cena ojetých a použitých je samozřejmě výrazně nižší. Doprava probíhá většinou pomocí pošty či jiných společností.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Náhradní díly a označen , , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Comments are closed.